Ви не задоволені пропозицією національного виробника? Бажаєте заощадити без втрати якості та часу? – компанія «Zakupy» бере це на себе!

Польські товари відзначаються високими стандартами якості та набагато нижчими цінами, ніж на теренах України. В свою чергу територіальна близькість спрощує доставку, а європейська приналежність лише підтверджує наші гарантії!

За допомогою нашого сервісу купувати товари, не виходячи з дому, в Польщі - дуже просто! Ви обираєте товар, оформляєте замовлення, ми зв`яжемось з Вами і викупимо обраний Вами товар, після чого він надсилається Вам по пошті. Підбір бажаної продукції здійснюється на аукціоні Allegro pl. та в інших доступних інтернет-магазинах.


Для Вашої зручності, ми підібрали найпопулярніші магазини Польщі, обрати місце для закупів Ви можете у розділі  "Список магазинів"  "Магазини Польщі". Та запрошуємо Вас відвідати нову категорію наших магазинів, що успішно розвивається  "Магазини Європи" .

Якщо ж Ви не знайшли бажаний товар у даному списку магазинів - ми готові привезти будь-який товар із будь-якого доступного магазину Європи, скористайтесь зворотнім зв'язком у розділі "Контактна інформація". 

Виникли проблеми при пошуку бажаного? - Вам допоможуть наші консультанти, лиш перейдіть у розділ "Підібрати товар".
Бажаєте розрахувати приблизну вартість покупки? - скористуйтесь спеціальною формою "Калькулятор".
Маєте сумніви щодо розміру одягу? - для Вас створений розділ "Таблиця розмірів".


Ліворуч від наших телефонів Ви побачите Знак Питання (?) , він допоможе розібратись з нашими послугами детальніше Увага: Ми не здійснюємо доставку продуктів харчування, спиртного, цигарок та інших товарів, заборонених Законодавством.Увага: Ми не здійснюємо доставку взуття дешевшого від 50 злотих. 

Найпоширенішими покупками українців в Польщі є: