Моє місто: Львів
Я замовляв(ла) товар в магазині: Allegro
Тривалий час користуюся сервісом - завжди все "на відмінно". І цього разу був приємно вражений: оплатив товар в четвер, а у вівторок уже забрав з відділення НП ! Добра робота! Рекомендував, рекомендую, і надалі рекомендуватиму! І, звичайно ж, надалі користуватимуся сервісом.
Моє місто: Львів
Я замовляв(ла) товар в магазині: Запчастини до мотоциклів.
Замовлення виконано в повному обсязі, вартість, швидкість доставки товару задовольняє. Рекомендую до співпраці. Дякую за роботу !
Моє місто: Чернигов
Я замовляв(ла) товар в магазині: https://hurtowniawalizek.pl
Заказ делала первый раз и, несмотря на то, что на сайте все подробно описано, Оксана ещё раз всё подробно объяснила. Большое спасибо за это и за быструю доставку. 5 февраля заказ оформили, а 14 уже получила на почте. Мне очень понравилась работа компании.
Моє місто: Запорожье
Я замовляв(ла) товар в магазині: Аллегро, Декатлон, Хаус т.д.
Спасибо сервису за прекрасную работу. Будем сотрудничать и дальше!
Моє місто: Луцьк
Я замовляв(ла) товар в магазині: Alegro
Замовляли 3й раз. Цього разу наушники marshall major 2. 5 днів, економія 1200грн. Рекомендую!
Моє місто: Трускавець
Я замовляв(ла) товар в магазині: Микола
Хороший сервіс, робота з клієнтом, все оперативно і швидко! Спасибі пані Оксані за відмінну роботу. Досвід праці з іншими посередниками переконав зупинитись саме на zakupy.com завдяки вище переліченим плюсам фірми. Рекомендуватиму знайомим і співпрацюватиму із Zakupy й надалі!!
Моє місто: Київ
Я замовляв(ла) товар в магазині: Yuriy
19 січня замовив товар з площадки allegro.pl, а 31 січня отримав його на Новій Пошті. Заплатив власне вартість товару по курсу і ні копійки зверх того. Хіба що за пересилку Новою Поштою довелось ще заплатити 45 грн. Сервісом повністю задоволений. Рекомендую.
Моє місто: Мариуполь
Я замовляв(ла) товар в магазині: Allegro
Отличный сервис! Делаю заказы регулярно, около года, всё ок! Если возникают вопросы, всё, всегда решается вовремя! Рекомендую однозначно! Спасибо за сотрудничество!
Моє місто: Рівне (Рівненська)
Я замовляв(ла) товар в магазині: allegro.pl
Замовлення робила перший раз. Точність та дотримання домовленостей. Велике Вам дякую, Оксано, за співпрацю.