Моє місто: Івано-Франківськ
Я замовляв(ла) товар в магазині: іграшки
Замовляю не перший раз. Завжди оперативно і чітко. Співпрацею задоволена. Рекомендую всім знайомим. Навіть у ситуації, коли магазин відмінив деякі позиції, було повідомлено і гроші відразу було повернуто мені.
Моє місто: Харьков
Я замовляв(ла) товар в магазині: Кроссовки Reebok
Прекрасный сервис и оперативность очень радуют меня как клиента. Заказывал уже два раза, посылки приходят быстро, первый заказ пришел с комиссией 10%, там был магазин с которым сервис не сотрудничал (так мне объяснили), второй заказ пришел с чистой ценой.
Моє місто: Киев
Я замовляв(ла) товар в магазині: кеды lacoste
Все четко, быстро. 5 балов, рекомендую
Моє місто: Бровари
Я замовляв(ла) товар в магазині: PS VR (CUH-ZVR2) +Camera+Moves+VR World game
Як завжди швидко, надійно. Даремно вагався чи замовляти електроніку, адже в Україні рік як нема PS VR 2, крім відкритих (вже БВ) варіантів. Дуже задоволений! Гра йде у цифровому вигляді по промо-коду, тому не лякайтесь що DVD-бокс пустий.
Моє місто: Белая Церковь
Я замовляв(ла) товар в магазині: Allegro
Пользуюсь услугами этой компании уже 4 раз, заказывал запчасти для машины как новые так и б/у, все приезжает быстро, очень доволен что есть такая компания, которые дают возможность покупать за границей в разы дешевле.
Моє місто: Киев
Я замовляв(ла) товар в магазині: Заказывала из разных магазинов
Пользуюсь услугами сервиса Закупы постоянно. Профессионалы в своей работе, молодцы, большущая благодарность всей команде. Заказываю все, что необходимо (декор, ковер, посуда, мебель и т. д.), всем очень довольна. Рекомендую :)
Моє місто: Киев
Я замовляв(ла) товар в магазині: allegro
Отличная работа! Лот выкупили в тот же день, доставили в Киев за 8 дней. Рекомендую данный сервис.
Моє місто: Киев
Я замовляв(ла) товар в магазині: Allegro
Заказывал обувь, все очень оперативно и качественно. Рекомендую!!!
Моє місто: Київ
Я замовляв(ла) товар в магазині: Electro.pl
Користуюсь послугами Zakupy вже мабуть четвертий раз, і як завжди, залишився задоволений. Щойно зробив замовлення - зразу отримав повідомлення з умовами доставки, номером банківського рахунку та сумою для оплати. Оплатив - повідомлення, що кошти прийшли і товар замовлено. Товар прийшов в Україну - знову повідомлення з номером відправлення і датою доставки. Товар був доставлений на 8-й день, все чітко, швидко, оперативно. І саме приємне - блендер CASO B2000, замовлений в Польщі, обійшовся набагато дешевше, чим він коштує в відомих українських інтернет магазинах. Дякую!