Акції, знижки, розпродажі в Польщі

 

Розпродажі, знижки, акції, обнови - все це звучить дуже «солодко» для вух покупців, але ще солодше, якщо є можливість ними скористатися.

Табличка «SALE», з певною процентною ставкою, викликає невтомне бажання покупця КУПИТИ, особливо, коли кошти обмежені.

Рай для шопінгу - сезон розпродажів, як в брендових магазинах, так і в торгових центрах, базарах. Розцінки йдуть на спад і вподобану річ можна купити значно дешевше.


Хибна думка: «Якщо товар зі знижкою - його якість значно гірша, ніж у товару за повну ціну»


Розпродажі та акції в Польщі, як і у всій Західній Європі - спорт, який потребує відчайдушних спортсменів, в тих, хто прагне виграти свій приз і насолодитись ним. Покупці чекають певних днів, щоб скористатися зниженою ціною, або ж постійно стежать за пропозиціями продавців.

Не плутайте знижки за кордоном з нашими, вітчизняними знижками. В Україні знижки липові і, найчастіше, на товари, які вже не придатні до продажу.


«У польських магазинах, можна знайти бажане зі зниженою ціною без втрати якості»


Не обов'язково їхати до Польщі, щоб задовольнити бажання покупки. Досить скористатися інтернет-магазинами Польщі. Перевага польських товарів можна недооцінювати, вони користуються великою популярністю і не відстають від інших форм торгівлі. Щоденні розпродажі в режимі он-лайн - те, що Вам не вистачає. Ближче до кінця кожного сезону проводяться розпродажі в Польщі і в Європі, з тривалістю в 6 тижнів. Зимові та літні знижки несуть самі приємні сюрпризи. Зимові розпродажі беруть свій початок в грудні, а літні з липня до кінця серпня. Так само, є можливість скористатися перевагами подібних розпродажів: «Чорна п'ятниця», «Кіберпонеділок», «Різдво», «Новий рік», «День святого Валентина», «День святого Патріка», «День Пам'яті» та інші.

Про що мова, шопінг в Польщі, не виходячи з дому, під час знижок і розпродажів - не можна пропустити! Компанія «Zakupy», надійний посередник, гарантованої поставки товарів з Польщі в Україну! Радійте знижкам разом з нами!


 

14 Грудня 2014