Мой город: Стрий
Я заказывал(а) товар в магазине: Ivan
Дуже вдячний сервісу Закупи і всій команді працівників. Замовляв вперше, задоволений роботою, все супер. Всім рекомендую команду працівників сервісу. Щиро дякую Вам за ваше ставлення розуміння і роботу !!!!! :)
Мой город: Київська область
Я заказывал(а) товар в магазине: http://madon-szachy.pl/
Отримав замовлення рівно через тиждень. Чудовий сервіс. Дякую.
Мой город: Черкаси
Я заказывал(а) товар в магазине: allegro. pl
Все приїхало як замовляв,сервіс на 5
Мой город: Северодонецк
Я заказывал(а) товар в магазине: https://sportowysklep.pl
Заказывала в первый раз и честно боялась. Но товар пришел в оговоренные сроки, очень быстро ! У нас заказанная сумка в магазинах стоит на 250 грн дороже. Рада что нашла ваш сайт, теперь всегда буду обращаться к вам за помощью :)
Мой город: Житомир
Я заказывал(а) товар в магазине: https://pl.coccodrillo.eu/
Спасибо за хороший сервис, быструю доставку, качественную упаковку и за возможность покупать качественные вещи без дополнительных наценок! Заказывала уже более пяти раз, очень довольна обслуживанием. Всем рекомендую!
Мой город: Львів
Я заказывал(а) товар в магазине: санки Zigi-Zet 2шт
Дуже вдячні ,Вашому колективу за оперативність та чіткість у роботі,все прийшло значно швидше ніж сподівалися,діти в захваті від санок,а ми від вашого сервісу,усім буду радити!!!Усім Вам ЗДОРОВ.Я !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Дякуємо за уточнення якою поштою саме нам відправляти,так як ми в замовленні вказували нову пошту,а вони хотіли за пакування 400 грн додатково!нам було запропоновано вашим представником іншого логіста для пересилки і тим самим з економити на доставці,дякую!!!!!!!!!!!
Мой город: Одеса
Я заказывал(а) товар в магазине: eobuwie.pl ботинки жіночі Panama Jack
Користуюсь послугами закупів декілька років. Як завжди все добре. Дякую!
Мой город: Київ
Я заказывал(а) товар в магазине: allegro.pl та багато інших магазинів
Дуже вдячна сервісу Закупи і всій команді працівників. Замовляю постійно, задоволена роботою, все чітко, приємне відношення, щирі відкриті працівники, відповідальні, все супер. Всім рекомендую команду працівників сервісу, щиро дякую Вам за ваше ставлення і роботу :)
Мой город: Тернопіль
Я заказывал(а) товар в магазине: www.emag.pl
Замовляв перший раз і був приємно здивований оперативністю і порядністю. 29.11 зробив замовлення - 07.12 вже забрав на відділенні НП. Буду і надалі користуватись вашими послугами. Рекомендую всім. Дякую.